Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.[close]
"Wypożycz" MegaMatmę w bibliotece!

Jak wypożyczać MegaMatmę w bibliotece?

*Promocja ważna do końca lutego 2017r.


Biblioteka publiczna, szkolna, czy pedagogiczna to miejsce odgrywające ważną rolę w życiu lokalnej społeczności. W ostatnich latach, dzięki możliwościom jakie dają nowe technologie, biblioteka to już nie tylko wypożyczalnia czy czytelnia, to nowoczesne miejsca dostępu do informacji cyfrowej lub szkoleń z kompetencji TIK.
 

Dzięki doskonale wykwalifikowanej kadrze, czytelnik może uczyć się: jak korzystać z internetu, jak obsługiwać programy graficzne, jak tworzyć bloga czy stronę internetową lub jak przygotować się on-line do egzaminu z matematyk? Ciągle poszerzana oferta bibliotek lokalnych przyciąga nowe rzesze czytelników i stałych bywalców.

Z myślą o wszystkich bibliotekach w Polsce, o podniesieniu ich atrakcyjności w przestrzeni publicznej, przygotowaliśmy specjalną ofertę pod hasłem "Wypożycz MegaMatmę w bibliotece"!

Każda biblioteka, zarówno publiczna, pedagogiczna, jak i szkolna może oferować swoim czytelnikom miesięczny kod dostępu do wszystkich e-zasobów MegaMatma, do wykorzystania w domu, poza murami biblioteki. 

 

liczba kodów* cena za pakiet cena za kod 
50 szt. 200 PLN 4 PLN / m-c
150 szt. 525 PLN 3,5 PLN/ m-c
250 szt. 750 PLN 3 PLN / m-c

*każdy kod jest jednorazowy i uprawnia do korzystania z MegaMatmy
przez miesiąc od chwili użycia kodu
*Promocja 10% upustu ważna do końca lutego 2017r.


Jak rozpocząć "Wypożyczanie MegaMatmy w bibliotece"?

 

KROK 1

Złóż zamówienie na jeden ze sposobów: 

 

1. Pobierz i wypełnij formularz zamówienia. Scan zamówienia wyślij mailem na adres biblioteki@megamatma.pl.

 

2. Złóż zamówienie telefonicznie pod numerami: 604 253 378 lub 604 253 308

Wykupienie minimum jednego pakietu daje możliwość dołączenia do projektu „MegaMatma uczy w bibliotece” i uzyskania bezpłatnych dostępów na stanowiska komputerowe w bibliotece do 30.06.2017r.

Umowy do pobrania na stronie
"Umowy, banery i plakaty do pobrania dla bibliotek"

KROK 2

Opłać fakturę, którą otrzymasz od nas zwrotnie, na podany adres mailowy. Wraz z fakturą otrzymasz listę kodów dostępu do MegaMatma.pl.

 

KROK 3

Rozpocznij promocję pod hasłem "Wypożycz MegaMatmę w bibliotece" korzystając ze specjalnie przygotowanych banerów i plakatu. Baner zamieść na stronie biblioteki, a plakat powieś w widocznym dla czytelników miejscu w bibliotece. Materiały do pobrania znajdziesz tutaj. 

 

KROK 4

"Wypożyczaj" kody dostępu swoim czytelnikom. 

 

Każdy kod uprawnia do korzystania z części płatnych serwisu, od daty wykorzystania kodu przez cały miesiąc.

Kod należy zrealizować na stronie "Zrealizuj kod".

Każda osoba może "wypożyczać" kody dowolną ilość razy. 

 

Kod dostępu uprawnia użytkownika do korzystania z pełnych zasobów serwisu MegaMatma.pl - największej bazy wiedzy matematycznej na polskich stronach internetowych. Instrukację korzystania z MegaMatmy znajdziesz tutaj. 

 

Pamietaj!

Serwis MegaMatma.pl od stycznia 2014r. prowadzi projekt MegaMatma uczy w bibliotece, dzięki któremu czytelnicy bibliotek publicznych w Polsce mogą bezpłatnie korzystać z MegaMatmy na stanowiskach komputerowych w placówce. Ten projekt w połączeniu z wypożyczaniem dostępu do domu, jest doskonałym sposobem na to, by lokalna biblioteka miała realny wpływ na podniesieniu poziomu nauczania matematyki polskich uczniów.

Wypożycz MegaMatmę w bibliotece!

Biblioteko nie zwlekaj!

Dołącz do najbardziej nowoczesnych bibliotek w Polsce! "Wypożyczaj" MegaMatmę w bibliotece!


show_commercials: 0


Do góry ∧

 

arkusze maturalne megamatma

Szkoła z MegaMatmą