Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.[close]

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Opinie uczniów i nauczycieli o stronie MegaMatma.pl

Nauczyciele i uczniowie Gimnazjum w Nowym Tomyślu na co dzień korzystają z nowoczesnych technologii. Wykorzystują tablice interaktywne i iPady, a na lekcjach matematyki e-zasoby MegaMatma.pl

Spontanicznie nakręcili film o naszym serwisie ;)

Film o MegaMatmie

Przeczytaj ich opinie o nowoczesnym sposobie prowadzenia lekcji:

 

"MegaMatma - projekt stworzony do celów poszerzania umiejętności matematycznych wśród uzdolnionych uczniów, w praktyce sprawdza się świetnie. Korzystam z serwisu Megamatma.pl na każdej lekcji.

Uczniowie sprawnie posługują się serwisem na swoich iPadach. Zadania nie należą do najłatwiejszych ale znacząco poszerzają umiejętności matematyczne uczniów.

Uważam to za ciekawa alternatywę dla manualnych książek. Moi uczniowie na co dzień korzystają z iPadów, a MegaMatma działa na nich znakomicie." (Marzena Lemańska) - nauczycielka matematyki.

 

MegaMatma to jest to!

 

"Stronka jest ciekawa na tyle, że dzisiejsza młodzież woli naukę bardziej nowoczesną właśnie za pomocą iPada i komputera, więc uważam, że MegaMatma to dobry i ciekawy pomysł." (Monika Stelmaszyk)

"Treści i zadania na MegaMatmie są bardzo pomocne głównie przed sprawdzianami. Wykonuję różne ćwiczenia na iPadzie, poznając swoje możliwości, a także poprawiając to co robię źle. Podoba mi się ten sposób nauki i uważam, że jest to bardzo ciekawy sposób zdobywania wiedzy."
(Natalia Radwan)

 

MegaMatma z iPadem

MegaMatma z tablicą interaktywną

 

"Z MegaMatmą żyje się lepiej. Kiedy rozwiązujemy test jest on trudny, ale sprawia to że szukamy odpowiedzi, które znajdują się właśnie na tej stronie. Wydaje mi się że ta strona jest trudniejsza pod względem matematycznym, aczkolwiek to dobrze, ponieważ my chcemy wiedzieć więcej." (Fryderyk Niewiedział)

"Świetna strona przy której można się świetnie przygotować do zadań, testów, konkursów. Wszystko jest dobrze wytłumaczone. Szkoda tylko że testy są tylko z odpowiedzią zamkniętą." (Zuzia Staręga)

"Jeśli chodzi o pracę na lekcji z MegaMatmą to zawsze się przydaje, czy to jakaś regułka, czy zadanie do rozwiązania. MegaMatma sprawdza się w domu jak i w szkole. Kiedy nie zrozumiem czegoś na lekcji to wystarczy, że znajdę dany temat i mogę sobie jeszcze raz wszystko przerobić." (Alicja Miarka)

 

Test MegaMatma w szkole

Reguły i wzory MegaMatma.pl

 

przygtowanie lekcji w oparciu o MM

i na wesoło...

Jesteśmy w Nowym Tomyślu

 

O projekcie Szkoła z MegaMatmą w Nowym Tomyślu napisał serwis edustyle.pl

 
 

show_commercials: 0


Do góry ∧

 

arkusze maturalne megamatma