Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.[close]

Partnerzy MegaMatmy

LIBRUS Synergia

Librus Sp. z o.o.

Librus

Librus to gwarancja profesjonalizmu popartego kilkunastoletnim doświadczeniem. Nasze unikalne systemy wspierają tysiące polskich szkół i jednostek samorządowych w ich codziennej pracy. Działalność firmy obejmuje również szkolenia, warsztaty oraz konferencje prowadzone przez naszych wewnętrznych trenerów oraz doświadczonych edukatorów współpracujących z Centrum Kształcenia Nauczycieli Librus.

 

Misja firmy

 

Misją firmy Librus jest wspieranie rozwoju edukacji w Polsce poprzez dostarczanie najwyższej klasy nowoczesnych rozwiązań wspomagających procesy edukacyjne i zarządzanie oświatą. Ponadto staramy się wspierać oświatę na pozostałych istotnych dla niej obszarach. Inicjujemy różnego rodzaju przedsięwzięcia i projekty. Działamy zarówno we własnym zakresie, jak i we współpracy z partnerami, którym - tak jak nam - zależy na wspieraniu pozytywnych zmian w polskiej oświacie. Na stronie www.librus.pl, w sekcji Wspieramy Oświatę znajdą Państwo opis wybranych i realizowanych przez nas projektów.

 

 

Nowoczesność i wysoka klasa naszych rozwiązań nie są jedynym znakiem rozpoznawczym firmy Librus. Mimo informatycznych korzeni nie zapominamy, że w naszej codziennej pracy najważniejszy jest człowiek - Rodzic, Uczeń, Nauczyciel, Dyrektor. Dlatego wśród wartości firmy na pierwszym miejscu postawiliśmy otwartość na jego potrzeby. Wierzymy, że pozwoli nam to utrzymać wysoki poziom zaufania, jakim cieszymy się wśród Użytkowników. Na każdym kroku oferujemy Państwu wsparcie i w pełni profesjonalną współpracę. Czujemy się odpowiedzialni, aby każdy dzień naszych wspólnych wysiłków na rzecz wprowadzania do polskich placówek oświatowych nowoczesnych rozwiązań IT był zakończony sukcesem.

 

LIBRUS Synergia mobilnie

Jako firma tworząca jedne z najbardziej innowacyjnych systemów na rynku, oferujemy naszym Użytkownikom w ramach rozwiązania LIBRUS Synergia bezpłatny dostęp do aplikacji mobilnych na wszystkie popularne platformy mobilne (Windows, iOS, Android).

 

Aplikacje mobilne współpracują z LIBRUS Synergia, którego serwis WWW dostępny jest pod adresem https://synergia.librus.pl i umożliwiają dostęp do swojego konta każdemu Rodzicowi/Opiekunowi oraz Uczniowi. 

 

www.librus.pl

 

Aktualna oferta firmy Librus znajduje się na naszej stronie internetowej pod adresem www.librus.pl


show_commercials: 0


Do góry ∧

 

arkusze maturalne megamatma