Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.[close]

Konkursy i olimpiady

Konkurs Szkolnastrona Roku 2014

W tegorocznym konkursie Szkolnastrona Roku 2014 serwis MegaMatma.pl miał przyjemność dołączyć do grona Partnerów i Sponsorów tego projektu. Dla laureatów ufundowaliśmy pakiety rocznych dostępów do naszych zasobów. 

W trakcie konferencji Kongres Edukacja i Rozwój odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla wyróżnionych: stron szkolnych, stron przedszkolnych i administratorów.

 

Poniżej relacja Szkolnejstrony.pl:

W ciągu ostatnich miesięcy odwiedziliśmy i skrupulatnie przejrzeliśmy blisko 3 tysiące stron! Na niektórych witrynach zostawaliśmy dłużej, z przyjemnością czytając treści i oglądając bogate galerie zdjęć. Można powiedzieć, że żyliśmy Waszą codziennością, śmialiśmy się ze szkolnego i przedszkolnego humoru, byliśmy świadkami wielu pięknych chwil, a świat, w którym przyszło nam się zanurzyć, był po prostu magiczny. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem Waszej pracy i pamiętajcie, że wyróżnieni czy nagrodzeni - wszyscy jesteście zwycięzcami!
Rozstrzygnięcie konkursu rozpoczęła kategoria: Debiut Roku 2014.

Wyróżnienia w tym gronie przyznano stronom, które powstały w roku 2014 i najszybciej, najskuteczniej spełniły swoją funkcję komunikacyjną.

Tegoroczne wyróżnienia otrzymali:

Przedszkole nr 1 „Bajkowy Zamek" w Poznaniu za serwis p1poznan.szkolnastrona.pl
Dyrektor: Małgorzata Kołodziej
Administratorzy: Wioletta Przybylska-Kaczmarek, Anna Plucińska, Małgorzata Kołodziej
„Pośród bloków stu jest dom, jak ze snu. Aż się dzieciom oczy świecą, Gdy przychodzą tu..." Bajkowy zamek, o którym mowa, wypełnił komnaty swojej strony świetnymi ogłoszeniami, ważnymi informacjami i dokumentami, rodzinnym Świętem Pyry, podczas którego serwowane są poznańskie dania ziemniaczane oraz prawdziwym skarbem jakim jest cykl „rodzice z pasją". Jest bajkowo, rodzinnie i przyjaźnie. Czego chcieć więcej? ;)

Publiczne Gimnazjum w Prostkach za serwis gimnazjumprostki.szkolnastrona.pl
Dyrektor: Marek Duchnowski
Administrator: Anna Fidura-Syłak
Strona aktualna, estetyczna, schludna i przejrzysta, prowadzona systematycznie, z zapałem i zachowaniem odpowiednich ram, a to najważniejsze kroki w budowaniu wizytówki placówki. Oby tak dalej, a w przyszłym roku zapewne zmienimy kategorię. ;)

Przedszkole nr 23 w Raciborzu za serwis p23raciborz.szkolnastrona.pl
Dyrektor: Teresa Kaczorowska
Administrator: Magdalena Widenka
Przedszkole pragnie ukształtować dziecko poszukujące wiedzy o sobie i świecie. Samo taką wiedzę w piękny sposób przekazuje rodzicom, którzy znajdują na stronie wszystko, czego potrzebują: bieżące informacje, programy edukacyjne, porady. Tak właśnie powinno być, że elementy strony oddają w stu procentach rodzinną atmosferę miejsca, życzliwość, a także przyjazne relacje z otoczeniem. Super!

Przedszkole nr 6 w Świdniku za serwis p6swidnik.szkolnastrona.pl
Dyrektor: Aldona Zagdańska
Administrator: Magdalena Wierzbicka
Na stronie ujęły nas najbardziej dwie sprawy - widoczna między słowami miłość do dzieci, do ich słodkich uśmiechów i gorzkich łez, niezależnie od pory dnia i roku oraz miłość do przedszkola, które jest dla Was drugą rodziną i drugim domem. Po prostu wywołujecie efekt ciepełka na serduszku i za taką przyjemną wizytówkę w tak krótkim czasie postanowiliśmy Was docenić.


Miło nam poinformować, że tytuł


Debiut Roku 2014 trafił do Szkoły Podstawowej im. św. M. M. Kolbe w Pusznie Godowskim za serwis sppuszno.szkolnastrona.pl

Dyrektor: Elżbieta Dzięsław
Administrator: Mariusz Zielonka
Wasza strona jest jak Wasz ogród szkolny - zmienia się wraz z porami roku, jest stale pielęgnowana i rozkwita liczbą odwiedzin - ostatnio prawie tysiąc osób miesięcznie. Możecie być dumni, że w tak krótkim czasie udało Wam się stworzyć miejsce, do którego z przyjemnością powraca tylu użytkowników, aby ogrzać się w jasnym świetle Waszych codziennych spraw i osiągnięć. Przypadkowo „ogrodnik" tej strony ma pasujące do opisu nazwisko, Panie Zielonka gratulujemy takiego dzieła! Jesteśmy dumni, że na przykładzie Waszej strony możemy pokazać świeżutkim witrynom, że warto starać się od samego początku! :)

 

NAGRODA: 10 dostępów na 1 rok do e-zasobów matematycznych MegaMatma.pl


_________________________________________________________________

Następnie przemknęliśmy do kolejnej, bardzo uśmiechniętej kategorii: Strona z Uśmiechniętą Buźką 2014, w której wyróżnienia otrzymali:

Miejskie Przedszkole nr 32 w Częstochowie za serwis mp32czestochowa.szkolnastrona.pl
Dyrektor: Grażyna Noszczyk
Administratorzy: Joanna Zarzeczna, Iwona Bialik, Elżbieta Zielińska, Grażyna Noszczyk
Gdy otwieramy stronę pojawia się przedszkole, w którym pracownicy, wraz z dziećmi i rodzicami, tworzą przyjazne miejsce, gdzie każdy z nas poczułby się doceniony, zauważony i szczęśliwy, a witryna tej placówki jest wypadkową ich kreatywnego myślenia, życzliwości oraz bogactwa wydarzeń przedszkolnych. Nawet jadłospis otwiera się niczym dzban pyszności, a dzięki relacji na stronie wiemy, że Pani kucharka gotuje tak smacznie i zdrowo, aby brzuszek każdego dziecka był pełny i zadowolony. I właśnie takie detale czynią cuda! :) Tym razem zaprowadziły Was do najlepszej piątki przedszkolnych stron!

Przedszkole Miejskie nr 1 w Olsztynie za serwis pm1olsztyn.szkolnastrona.pl
Dyrektor: Barbara Zinkiewicz
Administratorzy: Dorota Ulatowska, Danuta Banach, Barbara Daniluk, Sławomira Pacewicz, Małgorzata Zabolewicz, Joanna Cybulska, Katarzyna Dobrońska, Sylwia Górecka
Wasza strona to solidna robota, staranność i wręcz wysmakowanie w doborze formy i treści. Po przejrzeniu Waszych zakładek poczuliśmy się jak po wspaniałej uczcie, bowiem wszystkie newsy smakowały wyśmienicie! Przenieśliście nas w krainę szczęśliwości, w której uśmiech tworzy łańcuch wzajemnej, radosnej inspiracji i za to Wam dziękujemy!

Żłobek Miejski nr 1 „Jedyneczka" w Nysie za serwis zlobeknr1nysa.szkolnastrona.pl
Dyrektor: Teresa Lewandowska
Administratorzy: Teresa Lewandowska, Edyta Bednarczyk
Strona Żłobka Miejskiego nr 1 „Jedyneczka" w Nysie ujęła nasz zespół dbałością o dostarczenie wszystkich ważnych informacji rodzicom oraz sielankowym opisem codzienności trzech grup: Biedronek, Misiów i Tygrysków, brykających sobie radośnie w murach placówki. Aż miło zagłębić się w każdą zakładkę i stopniowo odkrywać pierwsze działania w edukacji małego dziecka! :) Takie witryny jak Wasza czynią świat wyjątkowym i pozwalalają spojrzeć na proces uzupełniania strony treścią z zupełnie innej perspektywy. Dziękujemy Wam za to i życzymy dalszych sukcesów oraz radości z rosnących statystyk odwiedzalności, które - jak na tak krótki czas funkcjonowania witryny - są imponujące.

Gminne Przedszkole „Pod Stumilowym Lasem" w Pęclinie za serwis gppeclin.szkolnastrona.pl
Dyrektor: Ewa Kołodziejczyk
Administrator: Ewa Budny
Gdy w maju zabraliśmy Was w podróż palcem po klawiaturze, na „małe Conieco", do Gminnego Przedszkola „Pod Stumilowym Lasem" w Pęclinie, nie sądziliśmy, że już wkrótce otrzymamy beczułkę, która wylała miodek na nasze informatyczne serca. My trzymaliśmy za Was puchatkowe kciuki, a Wy rozbrykaliście się niczym Tygrysek i wskoczyliście do pierwszej piątki najładniejszych przedszkolnych stron. Najlepszą rekomendacją witryny są słowa rodziców, którzy podkreślają, że jest „kolorowa, zabawna, czytelna, na bieżąco aktualizowana". Dzięki temu wiedzą czego nauczyły się ich pociechy w przedszkolu, za co mogą je podziwiać i czym się szczycić.

Niniejszym tytuł Strony z Uśmiechniętą Buźką 2014 otrzymało:


Publiczne Przedszkole nr 2 im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach za serwis pp2bialobrzegi.szkolnastrona.pl

Dyrektor: Anna Siurnik
Administrator: Dominika Gutkiewicz
Recenzent treści na stronie: Jolanta Skuza
Naszą Stronę z Uśmiechniętą Buźką charakteryzuje całkowita harmonia! Jest elegancko, a jednocześnie z pazurem, różnorodnie, a przy tym uroczo i z sensem. Uwielbiamy lekkość, z jaką uzupełniacie poszczególne zakładki, utkane pięknie z wyselekcjonowanych wydarzeń. Potraficie przemycić inspirującą wiedzę, odkryć przed nami nieznane i stworzyć prawdziwą wizytówkę stylu.

NAGRODA: tablet FreeMe X2 9.7 firmy Lark od Funmedia oraz wyjście do kina od Cinema City dla administratora najlepszej przedszkolnej strony, wraz z grupą 25 wybranych przez niego przedszkolaków, najbardziej aktywnych przy tworzeniu witryny.

________________________________________________________________

W tym roku Głosowanie Internautów należało do dwóch przedszkoli i jednej szkoły. Wasza sms-owa walka była godna podziwu, dostarczyliście nam prawdziwych e-mocji!

I miejsce w kategorii Nagroda Internautów z liczbą głosów 990 (!) otrzymuje:
Przedszkole „Bajka" w Giżycku za serwis przedszkole.bajka.szkolnastrona.pl
Dyrektor: Jaromira Prokopowicz
Administrator: Anna Kukuła-Ogonowska
Co o stronie napisali głosujący?
„Strona kolorowa, ładna, ciekawie prowadzona. Z chęcią często ją z mężem odwiedzamy, zwłaszcza galerię zdjęć."
Chcemy podkreślić, że taki wynik zdarzył się po raz pierwszy w historii Głosowania Internautów, dlatego tytuł ten jest jeszcze bardziej zaszczytny! Gratulujemy pięknej mobilizacji. :)

NAGRODA: zestaw dostępów do oprogramowania FunJunior dla Przedszkola od firmy Funmedia

II miejsce w kategorii Nagroda Internautów z liczbą głosów 543 (!) otrzymuje:
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych im. Wandy Olędzkiej w Zakroczymiu za serwis przedszkoleniepublicznezakroczym.szkolnastrona.pl
Dyrektor i Administrator: Urszula Cieślik
Co o stronie napisali głosujący?
„Przejrzysta, bardzo czytelna strona. Przede wszystkim na bieżąco aktualizowana. Rodzice mają pełną informację o przedszkolu."
„Strona aktualizowana na bieżąco, zamieszczane są fajne zdjęcia dzieci, codziennie z niej korzystam i wiem co dzieję się w przedszkolu każdego dnia."

NAGRODA: dwustanowiskowy Kaspersky Internet Security (licencja roczna).

III miejsce w kategorii Nagroda Internautów z liczbą głosów 463 (!) otrzymuje:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Brzegu Dolnym za serwis sp1brzegdolny.szkolnastrona.pl
Dyrektor: Katarzyna Barylak
Administratorzy: Anita Dudek, Iwona Malinowska, Marta Lewandowska
Co o stronie napisali głosujący?
„Świetna strona, oby wiecej takich inicjatyw. W końcu szkolnictwo za pośrednictwem takich działań mozna uznać, że jest szkolnictwem na miarę XXI wieku."
„Ilość wejść na stronę bije rekordy, rodzice zadowoleni, uaktualniany jadłospis, galeria, komunikaty. Administratorki prezentują wysoki poziom. Brawo!"
„Szkoła spełnia nasze marzenia a strona internetowa je przewyższa."

NAGRODA: dwustanowiskowy Kaspersky Internet Security (licencja roczna).
_________________________________________________________________

Administrator Roku 2014
Administrator to człowiek, który przekłada historię placówki na język strony internetowej, a takowe zadanie nie zawsze jest proste, bowiem żadnej strony nie uzupełnia się treścią przypadkiem. Czynność ta wymaga cierpliwości, wielkiego zaangażowania i szczerej odwagi. Najlepiej klimat tego zajęcia oddają słowa Administratorek strony sp1brzegdolny.szkolnastrona.pl:

„Tworzenie strony internetowej naszej szkoły, to przede wszystkim ogromna dyscyplina administratorów i poświęcanie dużej ilości czasu. Jednak dbając o dobry klimat szkoły i dla tak licznej grupy odbiorców praca nad stroną to nie nakaz i polecenie, a czysta przyjemność :) Dla naszych Uczniów i ich Rodziców będziemy ją rozwijać, modyfikować i wciąż doskonalić."

Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali:

Pan Sławomir Zębała za serwis zsczaplinek.szkolnastrona.pl

Panie Anita Dudek, Iwona Malinowska, Marta Lewandowska za serwis sp1brzegdolny.szkolnastrona.pl

Administratorem Roku 2014 została Pani Ewa Budny za serwis gppeclin.szkolnastrona.pl
Dlaczego właśnie Pani Ewa?

Przeczytamy Wam, co o stronie napisała „Mama Oliwki":
„Wspaniała strona!!!!! Pod każdym względem!!!!! Kolorowa, wesoła, aktualizowana na bieżąco, bardzo czytelna! Nic dodać, nic ująć! Jestem pełna uznania dla Pani Ewuni za trud włożony w jej prowadzenie! Świetna praca Pani Ewuniu!"
Ten cytat mówi wszystko o zaangażowaniu Pani Ewy, która kieruje się sercem we wszystkich swoich poczynaniach. W kontakcie z ludźmi zawsze ciepła, życzliwa, po prostu współpraca z takimi ludźmi to skarb. A skarby trzeba doceniać, co niniejszym czynimy. :)

NAGRODA: dwustanowiskowy Kaspersky Internet Security (licencja roczna) oraz gra edukacyjna Matematyka na wesoło.

_________________________________________________________________

Złota, Srebrna i Brązowa Szkolnastrona Roku 2014

Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali:

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie za serwis spchojna.szkolnastrona.pl
Dyrektor: Edyta Kalarus
Administratorzy: Jolanta Łosowska, Przemysław Tylus
Wasza strona jest kompletna. Wiemy, że stanowi dla Was wspaniały zapis codziennych wydarzeń, po prostu lubicie ją, a ona odwdzięczyła się Wam tym samym. ;) Odnajdujemy na niej wszystko, co powinno znaleźć się pod internetowym adresem placówki. Jest coś dla ucznia, coś dla rodzica i coś dla nauczyciela.

Zespół Szkół Ogrodniczych w Bielsku-Białej im. Stanisława Szumca za serwis ogrodnik-bielsko.szkolnastrona.pl
Dyrektor: Wanda Czurczak
Administratorzy: Krzysztof Wojakowski, Anna Świstak, Barbara Liput, Katarzyna Kropielnicka-Łysakowska, Józef Szczerbik, Katarzyna Sajdak, Edyta Chmura, Krystyna Janik-Chrapusta, Urszula Lamik, Katarzyna Hofman-Kępys
W Waszej szkole uczycie jak zagospodarować wolną przestrzeń wokół siebie. Fakt ten znalazł niezwykłe przełożenie na stronie, bowiem wypełniliście to miejsce po brzegi dobrym klimatem - jest pozytywnie, multimedialnie i zielono! Brawo!

Zespół Szkół nr 1 w Rudzie Śląskiej za serwis zs1rs.szkolnastrona.pl
Dyrektor: Joanna Nowak
Administrator: Katarzyna Materla-Hyla
Strona jest ciekawa, zachwyca zeskanowanymi kronikami szkolnymi z lat 1895-1993, prezentacją tego co dzieje się w placówce oraz świetnie pogrupowanym menu, które sprawia, że jest czytelna i dobrze zorganizowana. Znajdujemy na niej nawet zarchiwizowane wyniki ankiet! Widać, że Administrator wie co robi i jest w tym świetny!

Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Radostowicach za serwis gpradostowice.szkolnastrona.pl
Dyrektor: Teresa Wyrobek
Administrator: Joanna Gruszczyńska
Fragment hymnu placówki najlepiej oddaje Wasze zaangażowanie na stronie: „Godnym życiem świat kształtować, móc o ludziach mówić szumnie, wiedzieć, czuć, pamiętać o tym, że człowiek - to ma brzmieć dumnie (...)". I brzmi! Jest filmowo, jest blogowo - jednym słowem jest super!

Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Grabowie za serwis gimgrab.szkolnastrona.pl
Dyrektor: Mariusz Jagielski
Administratorzy: Ewa Szczech, Anna Wasiak, Barbara Zwolińska
Wasza witryna jest bogata w treści z życia placówki, a jednocześnie otwarta na to, co dzieje się poza jej murami. Projekt „łączymy pokolenia - łączymy ludzi", który obejmuje: współpracę ze szkołą podstawową, z pokoleniem babć i dziadków oraz ze środowiskiem lokalnym jest w świetny sposób zaprezentowany na stronie i tworzy piękny obraz przyjaznej szkoły i niezwykłych ludzi. Tak trzymać! :)

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Józefa Wybickiego w Ząbkowicach Śląskich za serwis pg1zab.szkolnastrona.pl
Dyrektor: Andrzej Raba
Administrator: Piotr Warzocha
Witrynę prowadzi zDolny Ślązak, który wie, czego ludziom na stronie potrzeba! :) Bogate aktualności, które zatrzymują odbiorcę na stronie, obraz szkoły, otwartej na cyfrowe rozwiązania oraz świetny profil na Facebooku i wiele, wiele więcej sprawiło, że od razu wiedzieliśmy - to strona na pierwszą dziesiątkę.

Szkoła Podstawowa nr 60 im. Powstania Listopadowego w Warszawie za serwis sp60warszawa.szkolnastrona.pl
Dyrektor: Izabela Pielat-Świerczyńska
Administrator: Anna Oleszczuk
Wzięliśmy do ręki naszą niezawodną myszkę i odnaleźliśmy dzięki niej: „zaczarowaną szkołę, zaczarowane dzieci i zaczarowaną 60-tkę". Gdy czytamy tak miłe słowa jak poniżej: „Gdy myślę dalej o Sześćdziesiątce, to czuję tkliwość i ten miły dreszcz, który musi odczuwać puszysty kot, gdy na parapecie okna wygrzewa się w ostatnich promieniach październikowego słońca. Teraz już wiem. Sześćdziesiątko nie zapomnieliśmy Cię, bo Ty jesteś w nas...... Monika Łukaszewicz (Monika Kosmol) uczennica szkoły w latach 1980-88"
wiemy już, że miejsce, które przywołuje takie wspomnienia, po prostu musi mieć równie ciepłą i oryginalnie prowadzoną stronę! :) Brawo!
_________________________________________________________________

Tytuł Brązowa Szkolnastrona Roku 2014 otrzymała:

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół nr 3 za serwis zs3.stalowawola.szkolnastrona.pl/sp

Dyrektor: Marek Kopera
Administrator: Agata Partyka
Nasze trzecie miejsce to strona, która stanowi dla nas wszystkich inspirujące źródło pomysłów i przykład dobrych praktyk. Pani Agata Partyka - administratorka strony w mistrzowski sposób zadbała o świetną promocję placówki, która wygląda na dobrze zorganizowaną, spokojną i sielankową. Dodatkowo naszą uwagę przykuł fantastycznie prowadzony profil Facebookowy. I ten promyk słońca, który jest w Was, a przez to i na stronie, zahipnotyzował nas i sprawił, że już wiedzieliśmy - to zasłużony tytuł Brązowa Szkolnastrona Roku 2014.

NAGRODA:
5 dostępów na 1 rok do e-zasobów matematycznych MegaMatma.pl
oraz program do ochrony danych na stacjach roboczych i serwerach plików Kaspersky Endpoint Security for Business - Select "Pracownia komputerowa" (PAKIET do ochrony maksymalnie 100 stacji roboczych/serwerów plików w szkolnej pracowni lub administracji szkolnej).

_________________________________________________________________

Tytuł Srebrna Szkolnastrona Roku 2014 przyznany został:

Gimnazjum nr 3 im. Armii Krajowej w Zgorzelcu za serwis gim3zgorzelec.szkolnastrona.pl

Dyrektor: Marek Rutkowski
Administratorzy: Kamila Kusy, Aleksandra Matysiak, Adriana Urbanowicz, Aleksandra Włoszczyk, Joanna Kutrowska , Patryk Szawuła, Alicja Łysik, Oliwia Kędzierewicz, Martyna Pełech
Strona uzupełniana jest treścią w ramach projektu „Współpraca uczniów przy tworzeniu szkolnej strony internetowej - jak realizować nasze pomysły?",co doprawia ją szczyptą szaleństwa i fajnymi zwrotami akcji. Dzięki temu jest multimedialna i zawiera wszystko to, czego szukają na niej uczniowie. Szkolne wydarzenia są zawsze aktualne i przedstawiane w ciekawym świetle. Ta strona nas pochłonęła, poruszyła i spięła wyjątkową klamrą wyróżnienie z zeszłego roku, które teraz - dzięki pracowitości, szczerości i konsekwencji - zaprowadziło Was na wyżyny. Pani Kamilo, drodzy Administratorzy juniorzy ukradliście nasze serca! Gratulujemy!

NAGRODA:
15 dostępów na 1 rok do e-zasobów matematycznych MegaMatma.pl
program do ochrony danych na stacjach roboczych i serwerach plików Kaspersky Endpoint Security for Business - Select "Pracownia komputerowa" (PAKIET do ochrony maksymalnie 100 stacji roboczych/serwerów plików w szkolnej pracowni lub administracji szkolnej)
FunPakiet dla szkoły dużej od firmy Funmedia.

_________________________________________________________________


Tytuł Złota Szkolnastrona Roku 2014 trafił do:

Szkoły Podstawowej nr 5 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgorzelcu za serwis sp5zgorzelec.szkolnastrona.pl
 

Dyrektor: Marlena Dzierka
Administratorzy: Iwona Wilk-Dudek, Małgorzata Kasprzak-Bawół
Gdzieś między tysiącami naszych stron powstała ta jedna. Niby podobna do innych, a jednak nasze Jury od razu poczuło do niej chemię! :) Zapewne w magiczny sposób maczała w tym palce Maria Skłodowska-Curie - patronka Szkoły Podstawowej nr 5 ze Zgorzelca, której stronę sp5zgorzelec.szkolnastrona.pl z przyjemnością ogłaszamy naszym Złotkiem. Zaraz po uruchomieniu strony odnosi się wrażenie, że szkoła jest pełna życia, a nauczyciele, uczniowie i rodzice w tym wszystkim uczestniczą z dużą radością. Kalendarz pęka w szwach. Jest bajecznie, a jednocześnie użytecznie i ciekawie. Doskonałość precyzyjnie dobranych ozdobników, magia zdjęć w banerze, czar artykułów na stronie głównej po prostu nas urzekły. Nawet po ilości organizowanych konkursów widać bogate, szkolne życie - aż miło poczytać! :) O to właśnie chodzi w posiadaniu strony internetowej, aby uczynić z niej najlepszą wizytówkę placówki i pokazać jak wiele dzieje się w szkolnych murach.

NAGRODA:
pracownia robotyki LEGO dla dzieci 8-10 lat wraz z rocznym programem dydaktycznym przygotowanym przez firmę RoboCAMP
30 dostępów na 1 rok do e-zasobów matematycznych MegaMatma.pl
oraz wyjście do kina od Cinema City dla administratora najlepszej szkolnej strony, wraz z grupą 25 wybranych przez niego uczniów, najbardziej aktywnych przy tworzeniu witryny.

_________________________________________________________________

Pamiętaliśmy także o naszych Partnerach, dzięki którym zwycięzcy konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody. Zaprosiliśmy na środek przedstawicieli firm:

RoboCAMP, MegaMatma.pl, Funmedia, Cinema City oraz Kaspersky.

Serdecznie podziękowaliśmy wszystkim za podążanie z nami wspaniałą drogą nagradzania najlepszych szkolnych i przedszkolnych stron w Polsce i skierowaliśmy pod ich adresem słowa: „Jesteście wielcy! :)", wręczając wszystkim pamiątkowe deseczki. :)
_________________________________________________________________

Na sam koniec przeszliśmy do ostatniego punktu programu - losowania nagrody niespodzianki:

3 roczne abonamenty szkolnastrona.pl otrzymali:
Pan Piotr Warzocha z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Ząbkowicach Śląskich
Uczeń Jan Wójkowski ze Szkoły Podstawowej nr 60 im. Powstania Listopadowego w Warszawie
Pani Jolanta Skuza z Publicznego Przedszkola nr 2 im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach.

Zwieńczeniem rozstrzygnięcia konkursu było wspólne, finałowe zdjęcie. :) Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się z Państwem na żywo, a Wasze uśmiechy sprawiły, że chce nam się starać jeszcze bardziej! :)

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z gali finałowej na naszym FanPage MegaMatma.


show_commercials: 0


Do góry ∧

 

arkusze maturalne megamatma