Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.[close]

Konkurs Matma jest Mega

Nagrody dla laureatów

Wyniki Konkursu Matma jest mega, organizowanego w ramach projektów „MegaMatma uczy w blibliotece” i „MegaMatma w pracowniach Orange”, lista lauteratów i ich prace zostaną opublikowane na internetowych stronach organizatorów do dnia 31 sierpnia 2014 roku.

Nasi fundatorzy zadbali o wspaniałe nagrody dla laureatów Konkursu.

Firma AP Agnieszka Post to ASE APPLE ekspert w zakresie edukacyjnych rozwiązań Apple. Jej działalność ukierunkowana jest na kompleksową obsługę szerokiego grona Odbiorców, do których należą instytucje państwowe i samorządowe, placówki oświatowe, firmy i fundacje. Oferuje kompleksowe rozwiązania edukacyjne nastawione na zwiększenie zainteresowania nauką, wśród dzieci i młodzieży, przez użycie cyfrowych rozwiązań oraz interaktywnych programów nauczania.

 

 

Firma AP Agnieszka Post ufundowała w Konkursie "Matma jest mega" iPad Mini 16GB WI-FI.

 

Logo Librus

Firma Librus to lider w dostarczaniu najwyższej klasy nowoczesnych rozwiązań wspomagających procesy edukacyjne i zarządzanie oświatą. Inicjuje różnego rodzaju przedsięwzięcia i projekty - zarówno we własnym zakresie, jak i przy współpracy z partnerami, które przyczyniają się do wprowadzania  pozytywnych zmian w polskiej oświacie.

 

Firma Librus ufundowała w Konkursie "Matma jest mega" aparat fotograficzny BenQ GH650.

 

       

Fundacja FRSI od 2008 roku wspiera i promuje rozwój społeczeństwa informacyjnego. Prowadzi wiele projektów, które wpływają na rozwój bibliotek publicznych w Polsce. Między innymi realizuje Program Rozwoju Bibliotek, który ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest wspólnym przedsięwzięciem Fundacji Billa i Melindy Gates oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

 

Fundacja FRSI ufundowała w Konkursie "Matma jest mega" zestaw głośników Modecom MC-HF10.

       

Fundacja Orange od 2005 zajmuje się upowszechnianiem wiedzy i prowadzeniem projektów społecznych, dzięki którym nowe technologie stają się sprzymierzeńcem rozwoju społecznego. Fundacja Orange we współpracy z animatorami i wolontariuszami prowadzi projekty edukacyjne w Pracowniach Orange, dzięki którym inspiruje mieszkańców małych społeczności do rozwijania pasji, poszerzania wiedzy i wspólnych działań przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Fundacja Orange łączy, uczy, inspiruje.

 

Fundacja Orange ufundowała w Konkursie "Matma jest mega" odtwarzacz MP3 SONY NWZ-B173F.

 

 

 


 


show_commercials: 0


Do góry ∧

 

arkusze maturalne megamatma