Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.[close]

zobacz megamatma.pl także na e-bookach Witaj  Zaloguj się    Zrealizuj kod    Pomoc

Zapewnij swojemu dziecku najlepszą pomoc w nauce matematyki!

 

Znasz tę sytuację, kiedy Twoje dziecko przynosi ze szkoły kiepską ocenę z matematyki? Nieważne, czy zdobyło ją, bo spędziło popołudnie przed komputerem zamiast się uczyć, czy też po prostu nie jest w stanie zrozumieć któregoś z tematów - i tak musisz mu pomóc. Pytanie brzmi: jak?

 

Co możesz zrobić dla syna lub córki, jeśli nagle poprosi Cię: „Wytłumacz mi matmę”. A Ty myślisz: "Uczyłem się tego w szkole..., ale jak to wytłumaczyć dziecku?"

 

To jasne, niektórych tematów możesz po prostu nie pamiętać!  Często zwyczajnie brakuje Ci czasu, aby sprawdzać każde zadanie. Zatem, pewnie ... korepetycje!

 

Ale korepetycje także nie są idealnym rozwiązaniem. Po pierwsze - sporo kosztują. Po drugie - czasem polegają jedynie na rozwiązywaniu zadań domowych. I po trzecie - trwają krótko: pomyśl, ile zadań można rozwiązać w ciągu godziny?

 

Wiesz jednak, że Twoje dziecko nie może zlekceważyć matematyki. Na sprawdzianie po szóstej klasie podstawówki, po gimnazjum, na maturze - niezależnie od etapu kształcenia, na wszystkich egzaminach musi ono rozwiązywać zadania z matematyki. Najbardziej niepokojąca staje się wizja obowiązkowej matury z tego przedmiotu...

 

Z MegaMatmą możesz szybko polepszyć wyniki w nauce Twojego dziecka!
Już dziś zadbaj o wyniki jego przyszłej matury.

 

Kliknij tutaj, aby poznać możliwości dostępu do wszystkich materiałów

W przypadku najmłodszych dzieci egzamin maturalny wydaje się czymś bardzo odległym. Ale matematyka należy do tych dziedzin, których nie można zaniedbać. Gdy zaległości zaczną się kumulować, ich nadrabianie stanie się najpierw bardzo trudne, a potem wręcz niemożliwe. Nie dopuść do tego, aby Twój syn lub Twoja córka musieli przeżywać tak silny stres!

 

MegaMatma będzie dla Twojego dziecka tym, czym zespół najlepszych korepetytorów. Z jedną tylko różnicą: nigdy nie rozwiązujemy zadań domowych użytkownikom portalu. W ten sposób niczego by się nie nauczyli. Zamiast tego....

 

...dostarczamy materiały i pokazujemy, jak uczyć się matematyki.

 

MegaMatma może towarzyszyć Twojemu dziecku przez wszystkie etapy nauki: od szkoły podstawowej aż do matury, a nawet później - na studiach. Każdy uczeń, niezależnie od wieku, znajdzie w naszym portalu kompleksowe omówienie wszystkich szkolnych tematów:

 • szczegółowe artykuły z przykładami
  Dostarczą niezbędnej wiedzy teoretycznej. Teksty te pisane są bardzo prostym, zrozumiałym, ale też poprawnym pod względem definicji językiem. Im wcześniej uczeń pozna ważne pojęcia, tym lepiej będzie później rozumiał nowy materiał.
 • zadania z pełnymi rozwiązaniami
  Pozwolą prześledzić krok po kroku metody wykonywania obliczeń. Na ich podstawie uczeń może odrabiać własne zadania, ale musi rozwiązać je już samodzielnie - w ten sposób się uczy.
 • wzory i słownik
  Czy pamiętasz przeszukiwanie starych zeszytów przed ważną klasówką? Wyszukiwanie wzorów w podręcznikach z poprzednich lat również było czasochłonne. Twoje dziecko też to teraz przeżywa. A jeśli poszuka pomocy w sieci, znajdzie wiele błędnych informacji. Dlatego na portalu zamieściliśmy zestaw wzorów do każdego tematu oraz alfabetyczny słownik pojęć.
 • klasówki i testy
  To szybka i atrakcyjna forma sprawdzenia wiedzy. Przykładowe sprawdziany składają się z zadań zamkniętych i otwartych. W zadaniach otwartych zawarliśmy praktyczne wskazówki - na pewno Twoje dziecko nieraz przypomni sobie o nich na klasówce.
 • forum dyskusyjne
  Nic tak nie pomaga w nauce, jak omówienie zadania z rówieśnikami. Dzięki forum Twój syn lub Twoja córka będzie w kontakcie z uczniami z całej Polski.
 • Kącik MM
  Jest naszą propozycją dla miłośników matematyki. Stworzyliśmy go z myślą o uczniach, którym lekcje w szkole nie wystarczają. Zadania i łamigłówki dla siebie znajdą tu zarówno dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjaliści i licealiści, jak i studenci. Abiturienci marzący o zdaniu matury międzynarodowej skorzystają z zamieszczonych tu zadań maturalnych.

Całą tę wiedzę Twoje dziecko ma teraz na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że założycie konto i kupicie dostęp do zawartości i społeczności portalu

 

Jak dbamy o wysoki poziom portalu? Przeczytaj naszą Gwarancję

 

Nad materiałami, które udostępniamy Twojemu dziecku, pracuje sztab matematyków. Dodatkowo, każdy artykuł zostaje zrecenzowany przez pracowników naukowych i wykładowców akademickich. Dopiero potem zamieszczamy go w serwisie.

 

Pomysłodawczyni portalu jest wieloletnim współpracownikiem Ministerstwa Edukacji Narodowej i posiada uprawnienia recenzenta merytorycznego i dydaktycznego. Dzięki temu możesz mieć pewność, że MegaMatma jest w 100% zgodna z programem nauczania na każdym etapie nauki - a więc z programem, który realizuje Twoje dziecko.

 

Dlaczego MegaMatma jest tańsza niż korepetycje?

 

Godzina korepetycji kosztuje przeciętnie ok. 30-50zł. Roczny dostęp do zawartości portalu w MegaMatmie to inwestycja rzędu zaledwie 149 zł, a to tylko jeden z wariantów dostępu do portalu. Użytkownik uzyskuje dzięki niemu dostęp do wszystkich materiałów naukowych w portalu przez 24h na dobę, 365 dni w roku! Uczy się wtedy, kiedy chce, a jego motywacja rośnie wraz z każdą pozytywną oceną.


Kliknij tutaj i wybierz jedną z opcji dostępu do zawartości i społeczności portalu

 

Dodatkowo, dla każdej osoby, która wykupi roczny dostęp, przygotowaliśmy prezenty - zestaw trzech gadżetów z logo MegaMatmy:

 • długopis,
 • smycz,
 • otwieracz do butelek.

 

Zachęcamy Cię do obejrzenia portalu. Po zarejestrowaniu w serwisie, użytkownik otrzymuje na start 7 dni bezpłatnego dostępu do zawartości portalu. W tym czasie możecie wspólnie obejrzeć MegaMatmę i przekonać się, że jest ona strzałem w dziesiątkę!

 

Pozwól, aby Twój syn lub córka skorzystali z tej możliwości i zaczęli uczyć się tak, jak lubią - przy komputerze. Podaruj im najlepszy prezent: wiedzę.

 

Nie czekaj - dzięki portalowi MegaMatma Twoje dziecko zyskuje:

 • niezawodną pomoc w matematyce,
 • oszczędność pieniędzy - niewykorzystany dostęp z jednego roku szkolnego przechodzi na drugi,
 • na start 7 dni dostępu do portalu za darmo,
 • a przy zakupie rocznego dostępu - trzy prezenty: długopis, smycz i otwieracz do butelek.

 

Załóż konto w serwisie, a następnie kup dostęp do zawartości i społeczności portalu.

 

Pozdrawiamy,

Dorota Gawrońska-Popa

i

Redakcja portalu MegaMatma:

biuro@megamatma.pl

 

PS. Pamiętaj, że po zarejestrowaniu pierwszy tydzień dostępu do zawartości portalu Twoje dziecko otrzymuje za darmo. Nic nie ryzykujecie - nawet jeśli dostęp do płatnych materiałów nie zostanie przedłużony, użytkownik zachowuje dostęp do bezpłatnych artykułów. A jest ich naprawdę sporo.

 

PPS. Spójrz raz jeszcze, jak wiele różnorodnych materiałów przygotowaliśmy:

 • artykuły i przykłady,
 • zadania z rozwiązaniami,
 • wzory i definicje.

Dlatego: kliknij tutaj, załóż konto i kup dostęp do zawartości i społeczności portalu

 

PPPS. W ramach portalu funkcjonuje także forum dyskusyjne. Twoje dziecko spotka tam rówieśników uczących się tego samego materiału. Możecie założyć konto w MegaMatmie już w tej chwili - przekonajcie się, że naprawdę warto! Kliknij tutaj, aby założyć konto i kupić dostęp do zawartości portalu


Do góry ∧