Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.[close]

Dlaczego "Szkoła z MegaMatmą"?

Opis projektu Szkoła z MegaMatmą

Projekt Szkoła z MegaMatmą powstał dla wszystkich innowacyjnych szkół, które podejmą próbę nauczania matematyki w nowoczesny sposób, z wykorzystaniem technologii, Internetu i e-zasobów MegaMatma.pl. Akcja skierowana jest to Nauczycieli i Uczniów, którzy chętnie "tikują" i chcą wzbogacić lekcje matematyki o pracę na komputerze, klasówki on-line, tworzenie projektów matematycznych czy filmików. To wyzwanie dla kreatywnych i aktywnych nauczycieli, którzy chcą "zarazić" swoich uczniów miłością do matematyki.

 

Szkoła z MegaMatmą swój start miała w Gimnazjum im. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu, gdzie w e-klasach rozpoczęto nauczanie matematyki na miarę XXI wieku. To w tej szkole korzysta się na co dzień z aplikacji na iPadach, z e-zasobów MegaMatma, z metody odwróconej klasy; tworzy się filmy i prezentacje, jednocześnie realizując materiał wymagany podstawą programową.

 

Dla szkół, które dołączą do projektu "Szkoła z MegaMatmą" oferujemy:

 

1. promocyjne ceny dostępu dla uczniów i nauczycieli

2. przygotowanie próbnego egzaminu gimnazjalnego on-line

2. przygotowanie próbnego egzaminu maturalnego on-line

3. bezpłatną promocję szkoły na stronach MegaMatma.pl

4. pomoc techniczną on-line

 

Każda szkoła, która zakupi pakiet kodów dostępów dla uczniów i nauczycieli może przystąpić do grona Szkół z MegaMatmą. Zobacz ofertę dla szkół i placówek edukacyjnych!

 

Zachęcamy do kontaktu na biuro@megamatma.pl lub tel. 604 253 378

 

Szkoła z MegaMatmą


show_commercials: 0


Do góry ∧

 

arkusze maturalne megamatma