Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.[close]

Partnerzy MegaMatmy

Learnetic s.a.

Learnetic S.A.

 

W Learnetic wierzymy, że każdy uczy się inaczej.

Dzięki takiemu podejściu stworzyliśmy rozwiązania, które od 2010 roku znalazły uznanie w ponad 30 krajach świata na 4 kontynentach. Nasze pomysły i technologie są obecne m.in. w Hiszpanii, Francji, Skandynawii, Słowacji, Turcji, Nigerii, Chinach, Filipinach i Indonezji, jesteśmy również największym polskim eksporterem do… Samoa. W każdym z tych krajów pokazujemy, czym jest prawdziwa interaktywność, uświadamiamy uczniów, nauczycieli i wydawców, że płaskie multibooki, nijak mają się do prawdziwego e-podręcznika.


Nasza wizja zakłada, że wiedza edukacyjna powinna być dostępna w jednym miejscu, na bezpłatnej platformie edukacyjnej, która umożliwia błyskawiczne korzystanie z materiałów zarówno przez uczniów, jak i przez nauczycieli. Podobnie jak w najlepszych sklepach z muzyką czy filmami, zasoby edukacyjne powinny być dystrybuowane zarówno w sposób darmowy, jak i za opłatą. Ich forma powinna zakładać odtwarzanie i tworzenie materiałów na wszelkiego rodzaju urządzeniach: komputerach, tabletach czy smartfonach. Cieszymy się, gdy szkoły posiadają dobrze wyposażone pracownie informatyczne, ale wierzymy, że również prywatnie posiadane technologie umożliwiają korzystanie z multimediów (ideologia BYOD - bring your own device).

Indywidualizacja i elastyczność technologiczna to fundamenty, na których opieramy nasze rozwiązania. Obecnie w naszej ofercie proponujemy narzędzia skierowane do:
- wydawców, którzy pragną stworzyć elektroniczne, multimedialne wersje swoich podręczników i książek, a następnie dystrybuować je w atrakcyjny dla odbiorców sposób,
- szkół i nauczycieli zainteresowanych tworzeniem multimedialnych lekcji, wymianą wiedzy oraz możliwością monitorowania postępów uczniów,
- nauczycieli, terapeutów i osób prywatnych, którzy pragną w interesujący i efektywny sposób udoskonalać takie obszary jak: motoryka mała, terapia logopedyczna, itd.

 

Najważniejsze produkty
• Platforma edukacyjna mCourser, czyli prosty i intuicyjny portal LMS zorientowany na urządzenia mobilne. Doskonały dla uczniów, korepetytorów i nauczycieli. mCourser dostępny jest w kilku wersjach językowych, m.in. mCourser.pl (polska), mCourser.com (angielska) i mCourser.mx (hiszpańska).
• Aplikacja mLibro umożliwiająca korzystanie z zasobów w trybie off-line.
• System do tworzenia interaktywnych treści edukacyjnych zoptymalizowanych pod nowoczesne technologie mobilne: portal mAuthor.com.
• Portal mInstructor - przeznaczone dla nauczycieli, intuicyjne narzędzie do tworzenia interaktywnych zasobów edukacyjnych gotowych do bezpośredniego wykorzystania w serwisie mCourser. Podobnie jak mCourser, mInstructor dostępny jest w kilku wersjach językowych, m.in. mInstructor.pl (polska), mInstructor.com (angielska) i mInstructor.mx (hiszpańska).
• iElementarz.pl - Nasz Elementarz w wersji interaktywnej

 

Do najważniejszych firm korzystających z technologii Learnetic należą m.in.: Pearson Australia, Macmillan Australia, Positivo Informatica, Ediciones SM, Aksorn, C N E Publishing, a także polskie wydawnictwa m.in. Klett, MegaMatma oraz PONS.


show_commercials: 0


Do góry ∧

 

arkusze maturalne megamatma