Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.[close]

Dla użytkowników pracowni Orange

Dlaczego warto uczyć się z "MegaMatmą w pracowni Orange"?

MegaMatma.pl w pracowni Orange.

 

MegaMatma w pracowni Orange

Uczysz się w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum, technikum, a może studiujesz? Matma jest jednym z Twoich przedmiotów? Chcesz wiedzieć o niej więcej? A może po prostu chcesz ją w końcu zrozumieć?

 

Na portalu MegaMatma znajdziesz wiele przydatnych informacji, nieważne, czy matematyka jest Twoją pasją, czy też uczysz się jej dlatego, że tak trzeba.

 

Jesteś w idealnym miejscu dla Ciebie! Od dziś MegaMatma jest w pracowni Orange całkowicie za darmo!

 

Znajdziesz tutaj tematy, z którymi NA PEWNO spotkasz się na lekcjach czy zajęciach. Dodatkowo masz szansę przypomnieć sobie to, czego uczyłeś/uczyłaś się już wcześniej -  bez przeszukiwania starych podręczników czy zeszytów.

Możesz rozwiązywac testy, klasówki i arkusze egzaminacyjne, i co najważniejsze zawsze sprawdzać prawidłowe rozwiązania każdego zadania.

 

Portal MegaMatma to wiedza przedstawiona w łatwy i przyjazny sposób. A jeśli zechcesz pogłębiać wiedzę, będzie to Twój ulubiony adres internetowy.


Na co czekasz? Rozpoczynaj naukę z MegaMatmą w pracowni Orange!


MegaMatma to portal, w którym znajdziesz:

  • objaśnienia do wszystkich tematów, jakie omawiacie w szkole - teraz po powrocie ze szkoły możesz zajrzeć do pracowni i nauczyć się z MegaMatmą tego, czego nie zrozumiesz na lekcji,
  • spisy wzorów do każdego tematu, wraz z wyjaśnieniami użytych w nich symboli - koniec z wyszukiwaniem wzorów w podręcznikach i zeszytach z poprzednich lat, przecież wszystko znajdziesz w MegaMatmie,
  • zadania z dokładnymi rozwiązaniami, krok po kroku - dzięki nim poradzisz sobie z każdym zadaniem,
  • arkusze maturalne i egzaminy gimnazjalne on-line - z nami przygotujesz się dokładnie do ważnych egzaminów,
  • klasówki w formie testów i zadań otwartych - rozwiązując je, najlepiej sprawdzisz swoją wiedzę,
  • słownik - w którym zamieściliśmy ponad 320 haseł ze wszystkich etapów nauki.

 

Mamy do Ciebie prośbę: pokaż MegaMatmę swoim rodzicom.


Niech oni także przekonają się, że MegaMatma to wiarygodny portal, który pomoże Ci w nauce. Poza tym, będą wiedzieli, że naprawdę solidnie uczysz się matematyki. No i wychodząc z domu do pracowni Orange, nie usłyszysz już pytania: "A matma - odrobiona?"

 

Kącik MM, czyli coś specjalnego dla wtajemniczonych.


Dla uczniów i uczennic, którzy lubią matmę i chcą wiedzieć o niej więcej - przygotowaliśmy Kącik MM. Znajdziesz w nim zadania spoza materiału omawianego w szkole. Są tu matematyczne łamigłówki, ciekawostki i wiadomości na temat konkursów. Zobaczysz także, jak bardzo matematyka przydaje się w innych dziedzinach wiedzy, np. w chemii.


Ale to nie wszystko! Korzystając z MegaMatmy w pracowni Orange, zyskujesz dostęp do materiałów ze wszystkich poziomów nauki, możesz zatem przejrzeć tematy z liceum, a nawet ze studiów. Nie przeocz takiej szansy!

 

Nasza Gwarancja dla Ciebie


Gwarantujemy, że wszystkie materiały na portalu MegaMatma są wiarygodne i zostały sprawdzone przez doświadczonych matematyków.

 

Konkurs Matma jest mega

 

Konkurs "Matma jest mega" nie tylko dla ambitnych.
 

Znajdź matematykę w swoim otoczeniu i przedstaw ją w formie multimedialnej. Weź udział w konkursie Matma jest mega i wygrywaj wspaniałe nagrody. 


show_commercials: 0


Do góry ∧

 

arkusze maturalne megamatma