Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.[close]

Konkurs Matma jest Mega

Wyniki konkursu Matma jest Mega

matma_mega_zajKonkurs „Matma jest mega” rozstrzgniety!

Zadanie polegało na skorzystaniu z e-zasobów matematycznych megamatma.pl w bibliotece lub pracowni Orange, a następnie znalezieniu matematyki w swoim otoczeniu i przedstawieniu jej w formie multimedialnej.
Uczestnicy konkursu wykazali się sporą pomysłowością przygotowując ciekawe filmy i prezentacje. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

 

Oto laureaci:
 

pierwsza nagroda
Paweł Piwek, który otrzymuje iPad mini 16GB WI-FI ufundowany przez firmę AP Agnieszka Post. Paweł korzystał z e-zasobów matematycznych MegaMatma.pl w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Pińczowie (woj. świętokrzyskie).

 

https://www.youtube.com/watch?v=iQVA0tQlEhc

 

druga nagroda

Jakub Szewczyk, który otrzymuje aparat fotograficzny BenQ GH650, ufundowany przez firmę Librus. Jakub korzystał z e-zasobów matematycznych MegaMatma.pl w Chobieńskim Ośrodku Kultury - Bibliotece w Chobieni (woj. dolnośląskie).

 

http://youtu.be/OPa27UXNZLY

 

wyróżnienie

Julia Rogowska, która otrzymuje odtwarzacz MP3 SONY NWZ-B173FL, ufundowany przez Fundację Orange. Julia korzystała z e-zasobów matematycznych MegaMatma.pl w Bibliotece Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim (woj. kujawsko-pomorskie).

 

http://prezi.com/1tlhfdwbpywv/rachunki-to-same-cyferki/

 

Informacje o fundatorach nagród: Firma AP Agnieszka Post to ekspert w zakresie edukacyjnych rozwiązań Apple. Oferuje kompleksowe rozwiązania zwiększające zainteresowania nauką wśród dzieci i młodzieży przez użycie cyfrowych rozwiązań oraz interaktywnych programów nauczania.

 

Firma Librus dostarcza nowoczesne rozwiązania wspomagające procesy edukacyjne i zarządzanie oświatą. Jest liderem w tym segmencie rynku. Zarówno we własnym zakresie, jak i przy współpracy z partnerami inicjuje różnego rodzaju przedsięwzięcia i projekty, które przyczyniają się do wprowadzania pozytywnych zmian w polskiej oświacie.

 

Fundacja Orange od 2005 zajmuje się upowszechnianiem wiedzy i prowadzeniem projektów społecznych, dzięki którym nowe technologie stają się sprzymierzeńcem rozwoju społecznego. Fundacja Orange we współpracy z animatorami i wolontariuszami prowadzi projekty edukacyjne w Pracowniach Orange, dzięki którym inspiruje mieszkańców małych społeczności do rozwijania pasji, poszerzania wiedzy i wspólnych działań przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.


show_commercials: 0


Do góry ∧

 

arkusze maturalne megamatma