Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.[close]

Wszystkie klasówki

Klasówki i testy - Geometria analityczna (Geometria na płaszczyźnie kartezjańskiej) zadania

Test równanie prostej.

8.1 Test Równanie prostej przechodzącej przez dwa punkty. Postać kierunkowa i ogólna prostej. Równoległość i prostopadłość prostych danych w postaci kierunkowej. Równanie prostej przechodzącej przez ustalony punkt i równoległej lub prostopadłej do prostej.

8.1 Klasówka Równanie prostej przechodzącej przez dwa punkty. Postać kierunkowa i ogólna prostej. Równoległość i prostopadłość prostych danych w postaci kierunkowej. Równanie prostej przechodzącej przez ustalony punkt i równoległej lub prostopadłej do prostej

8.2 Test (R)Równoległość i prostopadłość prostych danych w postaciach ogólnych. (R)Równanie prostej przechodzącej przez ustalony punkt i równoległej lub prostopadłej do prostej danej w postaci ogółnej.

8.2 Klasówka (R)Równoległość i prostopadłość prostych danych w postaciach ogólnych. (R)Równanie prostej przechodzącej przez ustalony punkt i równoległej lub prostopadłej do prostej danej w postaci ogółnej.

8.2.2 Test (R)Równoległość i prostopadłość prostych danych w postaciach ogólnych. (R)Równanie prostej przechodzącej przez ustalony punkt i równoległej lub prostopadłej do prostej danej w postaci ogółnej.

8.2.2 Klasówka (R)Równoległość i prostopadłość prostych danych w postaciach ogólnych. (R)Równanie prostej przechodzącej przez ustalony punkt i równoległej lub prostopadłej do prostej danej w postaci ogółnej.

8.3 Test Punkt przecięcia dwóch prostych. Interpretacja graficzna układu równań liniowych. Środek odcinka. Odległość dwóch punktów. (SPP)Równanie okręgu.

8.3 Klasówka Punkt przecięcia dwóch prostych. Interpretacja graficzna układu równań liniowych. Środek odcinka. Odległość dwóch punktów. (SPP)Równanie okręgu.

8.3.2 Test Punkt przecięcia dwóch prostych. Interpretacja graficzna układu równań liniowych. Środek odcinka. Odległość dwóch punktów. (SPP)Równanie okręgu.

8.3.2 Klasówka Punkt przecięcia dwóch prostych. Interpretacja graficzna układu równań liniowych. Środek odcinka. Odległość dwóch punktów. (SPP)Równanie okręgu.

8.4 Test (R)Interpretacja graficzna nierówności liniowej z dwiema niewiadomymi. (R)Układy nierówności. (>R)Opis zbioru na płaszczyźnie przy pomocy nierówności liniowych z dwiema niewiadomymi.

8.4 Klasówka (R)Interpretacja graficzna nierówności liniowej z dwiema niewiadomymi. (R)Układy nierówności. (>R)Opis zbioru na płaszczyźnie przy pomocy nierówności liniowych z dwiema niewiadomymi.

8.4 Klasówka 2 (R)Interpretacja graficzna nierówności liniowej z dwiema niewiadomymi. (R)Układy nierówności. (>R)Opis zbioru na płaszczyźnie przy pomocy nierówności liniowych z dwiema niewiadomymi.

8.5 Test (R)Odległość punktu od prostej. (R)Równanie okręgu i opis koła przy pomocy nierówności. (R)Prosta i okrąg.

8.5 Klasówka (R)Odległość punktu od prostej. (R)Równanie okręgu i opis koła przy pomocy nierówności. (R)Prosta i okrąg.

8.5.2 Test (R)Odległość punktu od prostej. (R)Równanie okręgu i opis koła przy pomocy nierówności. (R)Prosta i okrąg.

8.5.2 Klasówka (R)Odległość punktu od prostej. (R)Równanie okręgu i opis koła przy pomocy nierówności. (R)Prosta i okrąg.

8.6 Test Obrazy figur w symetrii osiowej względem osi układu współrzędnych i symetrii środkowej względem początku układu współrzędnych.

8.6 Klasówka Obrazy figur w symetrii osiowej względem osi układu współrzędnych i symetrii środkowej względem początku układu współrzędnych.

8.7 Test (R)Współrzędne wektora i długość wektora na płaszczyźnie. Działania na wektorach i ich interpretacja geometryczna.

8.7 Klasówka (R)Współrzędne wektora i długość wektora na płaszczyźnie. Działania na wektorach i ich interpretacja geometryczna.

8.7.2 Test (R)Współrzędne wektora i długość wektora na płaszczyźnie. Działania na wektorach i ich interpretacja geometryczna.

8.7.2 Klasówka (R)Współrzędne wektora i długość wektora na płaszczyźnie. Działania na wektorach i ich interpretacja geometryczna.

8.8 Test (R)Przesunięcie wykresu funkcji z zastosowaniem wektorów.

8.8 Klasówka (R)Przesunięcie wykresu funkcji z zastosowaniem wektorów.

arkusz maturalny rozszerzony