Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.[close]

Konkurs Matma jest Mega

Konkurs Matma jest mega

Zapraszamy do udziału w Konkursie Matma jest mega organizowanego w ramach projektów „MegaMatma uczy w bibliotece” i „MegaMatma w pracowniach Orange”

 

Znajdź matematykę w swoim otoczeniu i przedstaw ją w formie multimedialnej.

 

KROK 1

Przyjdź do biblioteki publicznej, która bierze udział w projekcie "MegaMatma uczy w bibliotece" lub pracowni Orange, która bierze udział w projekcie "MegaMatma w pracowniach Orange" Skorzystaj z e-zasobów matematycznych i bezpłatnie ucz się matematyki, powtarzaj materiał, przygotuj się do sprawdzianu lub nadrabiaj zaległości z poprzednich lat. Mapa bibliotek i pracowni Orange dostępna jest na stronie Mapa bibliotek.

Poznawaj e-zasoby MegaMatma.pl, pochłaniaj wiedzę, rozwiązuj klasówki i szukaj inspiracji na naszej stronie. Zastanów się nad multimedialnym przedstawieniem matematyki w Twoim otoczeniu.

 

KROK 2

Złoś się do Konkursu, poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego w terminie od dnia 15 kwietnia 2014 roku od godziny 12:00 do dnia 31 lipca 2014 roku do godziny 23:59. Pamiętaj, aby zapoznać się z Regulaminem konkursu.

 

KROK 3

Przystąp do realizacji swojego pomysłu. Samodzielnie lub w grupie wykonaj zadanie "Znajdź matematykę w swoim otoczeniu".
 

Efektem pracy mogą być:

  • filmik o matematyce,
  • multimedialny album ze zdjęciami,
  • prezentacja multimedialna.

 

Najważniejsze! Praca musi nawiązywać do matematyki, jej zastosowań w życiu codziennym, w środowisku stworzonym przez człowieka i naturę. Poszukaj inspiracji na stronie MegaMatma.pl.

 

Prace konkursowe zostaną opublikowane na specjalnie przygotowanych stronach konkursowych organizatorów: 

 

www.biblioteki.org

www.frsi.org.pl

www.megamatma.pl

www.pracownieorange.pl

www.fundacja.orange.pl

 

Możesz też zatroszczyć się by Twoja praca znalazła się na stronie biblioteki, urzędu miasta/gminy, oraz innych portalach internetowych.

 

KROK 4

Czekaj na rozstrzygnięcie Konkursu.
Nasi fundatorzy zadbali o wspaniałe nagrody dla laureatów Konkursu. Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na internetowych stronach organizatorów do dnia 31 sierpnia 2014 roku.

 

W razie pytań kontaktuj się z nami:
biuro@megamatma.pl


show_commercials: 0


Do góry ∧

 

arkusze maturalne megamatma